Futony
Postele
Rámy
Doplňky

FUTON Centre

Vzorkovna / Dílna: Raisova 6, Praha 6 | mapa
Pondělí, Úterý I Čtvrtek, Pátek 10:00-19:00 
Štěpán Bíca: (+420) 720 463 991
Prodejna: (+420) 776 600 083 
E-mail: info@futoncentre.cz

 

Ochrana osobních údajů:

Jak pracujeme s vašimi osobními údaji?

Zajímá vás, jak nakládáme s vašimi osobními údaji na webu futoncentre.cz? Jsme féroví, na našich zákaznících nám záleží, a proto přísně dbáme na to, aby byla Vaše osobní data u nás v bezpečí. Níže si můžete přečíst, co se děje s vašimi osobními údaji, které nám předáte, když u nás objednáváte zboží:


Jak je to u nás s registrací, k čemu použijeme vaše data?

Žádná automatická registrace u nás neprobíhá. Při objednávce tedy pracujeme s daty (= fakturační adresou, vaším jménem, e-mailovou adresou a telefonem) nutnými jen pro účely vyřízení objednávky. Vaše osobní data nám přijdou - stejně jako vám - e-mailem. Vaše e-maily jsou chráněny heslem, které pravidelně měníme a přístup k němu mají pouze pověřené osoby.


Předání informací:

Vaše osobní údaje nikomu nepředáváme. Pouze telefon a adresa je poskytnuta přepravní společnosti, aby vám objednávka mohla být doručena. Dále vaše některé osobní údaje zpracovává naše účetní. Vedení účetních záznamů je dáno zákonnou povinností.


Na jak dlouho máme vaše data uložena?

Vaše data ukládáme jenom na nezbytně dlouhou dobu. To znamená zkrátka do té doby, dokud máte zájem u nás objednávat. Jakmile je vaše objednávka vyřízena, vymažeme osobní data ze zálohy objednávek na webu a ponecháme si pouze samotné faktury od vašich nákupů, které jsme ze zákona povinni archivovat. E-mailovou komunikaci si držíme v historii maximálně 12 měsíců, následně je celá komunikace smazána. Pokud nás požádáte o její smazání, není problém smazat celou historii naší komunikace kdykoli po vyhotovení objednávky. Historie e-mailové komunikace nám slouží především k dohledání případné objednávky při dalším nákupu nebo ke kladnému vyřízení reklamace.


Záloha objednávek:

Vaše objednávky máme uložené v textové podobě, přiložené u účetních dokumentů. Po zpracování účetníctví v daném období jsou tyto zálohy objednávek smazány. Zálohy objednávek nám slouží především ke kontrole, že vám fakturujeme správnou cenu a že vám objednávka byla dodána kompletní.